Karataş Umre Turları, Şirketleri ve Fiyatları 2023

Ağu 21 2023

Karataş hac ve umre turlarında ekonomik ve lüks seçenekleri ile her bütçeye uygun programlar sunan Şefkat Turizm, profesyonel hocaları ve ekibi ile 30 yılı aşkın bir süredir umre turları ve hac ziyaretleri gerçekleştirmektedir. Şefkat Turizm, güvenilir, müşteri memnuniyeti yüksek kurumsal bir firmadır.

Karataş umre turlarında Şefkat Turizm’in deneyimli hocaları ve ekibi, turların en başından sonuna kadar ziyaretçilerden ilgi ve desteği eksik etmemektedir.

Adana Karataş umre tur şirketleri arasındaön plana çıkan Şefkat Turizm, alanında öncü bir firma olarak hac ve umre ziyaretlerinde en konforlu seyahat araçları ile hizmet vermektedir.

Şefkat Turizm, birçok otel ve gün seçenekli her bütçeye uygun programları ile yüksek müşteri memnuniyeti sunmaktadır. İslami açıdan en uygun otelleri seçerek müşterilerinin rahat etmesini sağlayan Şefkat Turizm, turlarda yer alan araçlara ve otellere oldukça önem vermekte ve bu konuda titizlikle çalışmaktadır.

Adana Karataş hac ve umre tur programları www.sefkatturizm.com adresinde yer almaktadır. Resmi web sitesinde gün sayısına ve otel özelliklerine göre çeşitli seçenekler bulunmaktadır.

Karataş umre tur fiyatları, tercih edilen gün sayısına, otel özelliklerine ve seçilen programa göre değişmektedir. Her bütçeye uygun umre ve hac turlarına yer veren Şefkat Turizm, turlarında çok seçenekli programlar sunmaktadır.

Detaylı bilgi ve iletişim için +90 537 588 40 23 / +90 545 367 47 41 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

blog

Latest Articles

Yüreğir Umre Turları, Şirketleri ve Fiyatları 2023

Yumurtalık Umre Turları, Şirketleri ve Fiyatları 2023

Tufanbeyli Umre Turları, Şirketleri ve Fiyatları 2023

Best Travel Theme

Elementor Demos

With Love Travel WordPress Theme you will have everything you need to create a memorable online presence. Start create your dream travel site today.

Discover the World, one Full Adventure at a Time!

Our Contacts

Address

1080 Brickell Ave - Miami

United States of America

Email

info@travel.com

Phone

Travel Agency +1 473 483 384

Info Insurance +1 395 393 595

Follow us