Bizi Yakından Tanıyın

Turizm sektöründe   33   yıllık tecrübe

Şefkat Turizm; Adana’da Hac ve Umre organizasyonlarında 30 yıldan beri hizmet veren köklü bir geçmişe sahip, hizmet ağını yurtdışına kadar genişletmiş ve tecrübesi ile yüzbinlerce kişiye hizmet vermiş bir firmadır. Mekke, Medine, Kudüs şehirlerinde deneyimli hocaları ve personeli ile güçlü bir kadroya sahip olan Şefkat Turizm kuruluşundan bugüne kadar Hac ve Umre organizasyonları yapmaktadır. Genel olarak İslami otel, İslami Tatil, Helal Tatil, Tesettür Oteller diye adlandırılan sektör her geçen yıl hızla büyüdüğü için Şefkat Turizm müşterilerine en doğru ve İslami açıdan en uygun otelleri seçerek müşterilerin rahat etmesini sağlamaktadır. Bizleri tercih eden ailelerimiz desteğiyle sektörün trendlerini belirleyen, başarıları ödüllerle onurlandırılan ve Umre, Hac, İslami Oteller dendiğinde akla ilk gelen marka konumuna yükselmiştir.

Previous slide
Next slide

Uzman,   Deneyimli   Personeller

Şefkat Turizm kuruluşundan bugüne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir. Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan Şefkat Turizm tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her gün, her zaman devam etmektedir. Kaliteli, güvenli özverili çalışmalarımızda bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Türkiye genelindeki güçlü otel bağlantıları ve online olarak birbirine bağlı noktası ile geniş bir hizmet ağına sahip olan Şefkat Turizm her zaman en kaliteli ürünü, uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı hedef edinmiştir.

Best Travel Theme

Elementor Demos

With Love Travel WordPress Theme you will have everything you need to create a memorable online presence. Start create your dream travel site today.

Discover the World, one Full Adventure at a Time!

Our Contacts

Address

1080 Brickell Ave - Miami

United States of America

Email

info@travel.com

Phone

Travel Agency +1 473 483 384

Info Insurance +1 395 393 595

Follow us