+90 537 588 40 23 / +90 545 367 47 41
info@sefkatturizm.com

Şefkat Turizm; Adana’da Hac ve Umre organizasyonlarında 30 yıldan beri hizmet veren köklü bir geçmişe sahip, hizmet ağını yurtdışına kadar genişletmiş ve tecrübesi ile yüzbinlerce kişiye hizmet vermiş bir firmadır. Mekke, Medine, Kudüs şehirlerinde deneyimli hocaları ve personeli ile güçlü bir kadroya sahip olan Şefkat Turizm kuruluşundan bugüne kadar Hac ve Umre organizasyonları yapmaktadır. Genel olarak İslami otel, İslami Tatil, Helal Tatil, Tesettür Oteller diye adlandırılan sektör her geçen yıl hızla büyüdüğü için Şefkat Turizm müşterilerine en doğru ve İslami açıdan en uygun otelleri seçerek müşterilerin rahat etmesini sağlamaktadır. Bizleri tercih eden ailelerimiz desteğiyle sektörün trendlerini belirleyen, başarıları ödüllerle onurlandırılan ve Umre, Hac, İslami Oteller dendiğinde akla ilk gelen marka konumuna yükselmiştir.

Şefkat Turizm kuruluşundan bugüne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir. Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan Şefkat Turizm tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her gün, her zaman devam etmektedir. Kaliteli, güvenli özverili çalışmalarımızda bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Türkiye genelindeki güçlü otel bağlantıları ve online olarak birbirine bağlı noktası ile geniş bir hizmet ağına sahip olan Şefkat Turizm her zaman en kaliteli ürünü, uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı hedef edinmiştir.

ADRES

Karasoku, Ataçlar İş Hanı, Ali Münif Yeğenağa Cd. D:19, 01010 Seyhan/Adana

TELEFON

(0322) 352 22 75

EMAIL

info@sefkatturizm.com

Hizmet Kalitesi

 

Hizmet kalitesini uluslararası ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetimi ve ISO 9001 Kalite Yönetimi sertifikaları ile belgeleyen Şefkat Turizm, Umre, Hac konusunda aradığınız her şeyi kolaylıkla bir arada bulabilirsiniz. Ürün ve hizmet planlamasında her zaman misafir görüşlerinin ışığında yol alan ve her görüşü can kulağı ile dinleyen Şefkat Turizm sektörel başarısının temelinde siz değerli müşterilerine verdiği önem yatmaktadır.

 

Kalite Politikamız

 

Şefkat Turizm uzman personeli ve profesyonel yapılanmasıyla yasal mevzuat şartları ve müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayarak, teknoloji, insan kaynağı ve altyapı yatırımlarıyla sürekli iyileştirmeyi benimseyip uygulayarak, müşterisini her daim misafirleri olarak değerlendirip, %100 müşteri memnuniyetini hedef almaktadır. Bu sebeple 30 yıldır liderliğini sürdürdüğümüz sektörde güvenin adı olmaya devam etmekteyiz.

 

Vizyonumuz

 

Şefkat Turizm tüm Türkiye’yi Umre’ye, Hac’a göndermeyi ve %100 müşteri memnuniyetini sağlama amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Misyonumuz

 

Şefkat Turizm her daim değişime ve yeniliğe açık bir yapılanmaya sahip olup, müşteri odaklı çalışmaktadır. Şefkat Turizm öncelikle müşteri için vardır. Teknolojinin tüm imkânlarını müşterilerine ve personeline kullandırıp, yaptığı işte fark yaratmayı hedeflemektedir. Her zaman müşterinin ve çalışanın tercih edeceği tur operatörü olmaya çalışmaktadır.

BİZE YAZIN

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ...

[contact-form-7 id="1206"]